Kobieca Zielarnia

Poznaj naszą historię!

Kobiecą zielarnię prowadzi już 3 pokolenie – kobiet zielarek.
Powstała ona z prawdziwej miłości do ziół i natury. To tutaj na naszym pięknym Podlasiu, w otulinie puszczy Knyszyńskiej uprawiamy, zbieramy i recepturujemy zioła dla kobiet. 
 
 
Nasz zielarnia powstała w 1988 roku, początkowo była to uprawa takich ziół jak pokrzywa, nagietek lekarski, skrzyp, wrotycz. W kolejnych latach zaczęliśmy uprawę roślin zielarskich i kosmetycznych jakich jak Acmella oleracea, lawenda, róża, forsycja, dziewanna, jeżówka purpurowa, koniczyna czerwona, szałwia, jaśmin, kwiaty jabłoni itp. 

Kochamy swoją pracę i nasze zioła dlatego też obdarzamy je wielką miłością i wdzięcznością

Uprawiamy je BIODYNAMICZNIE, tzn. ich siew, zbiór i przetwórstwo oparte jest na cyklach księżyca.
Również przygotowywanie i pakowanie herbat podlega temu procesowi, tak aby zapewnić im energię o jak najwyższych wibracjach.

Dodatkowo od kilku lat uprawiamy SŁONECZNIK z którego pozyskujemy własny olej słonecznikowy, tłoczony na zimno, nierafinowany, niewybielany na macerat olejowe. Z naszych sadów jabłoniowych natomiast przygotowujemy OCET JABŁKOWY z matką octu na octy ziołowe.
Wszystko co tworzymy pełne jest miłości i natury, którą chcemy przekazać dla Was, abyście miały jak najwięcej energii, piękna, harmonii i równowagi w Waszym życiu.

Natura pełna jest kobiecej energii, która uzdrawia, kreuje dobro, wprowadza równowagę, trzeba się tylko na nią otworzyć : )